Úvodní strana> Služby > Systémy kontroly vstupu

Systémy kontroly vstupu

Systémy kontroly vstupu slouží pro řízení přístupu osob do vymezených prostor např. v rozsáhlých administrativních budovách nebo ve firemních prostorech a také jako doplněk systému EZS (el. zabezpečovací systémy) a CCTV (uzavřené televizní okruhy). Vhodně navrženým a realizovaným bezpečnostním systémem lze automatizovat provoz budov a firemních prostor ve smyslu návazností systému kontroly vstupů na systémy EZS, EPS a CCTV.

Jednoduché systémy kontrolu vstupu využívají kódové klávesnice, případně bezkontaktní čtečky. Klávesnice i čtečky jsou v provedení vnitřním i venkovním, příp. "antivandal".

Systémy kontroly vstupu slouží k zabezpečení střežených prostor, tajných informací a objektů. Liší se svým rozsahem ochrany a inteligencí správního programu. Nejjednodušší zařízení najdete u vstupu do firemních budov nebo kancelářských prostor, kam lidé procházejí pomocí identifikační karty nebo čipu. Složitější systémy zvládají kontrolovat pohyb jednotlivých osob, jejich vyhledávání nebo procházení dalšími hlídači vstupu. Vše lze propojit s jinými zabezpečujícími systémy nebo docházkovými systémy. Některé kontroly vstupu umí přiřadit jednotlivým lidem různé stupně oprávnění a následně je podle toho vpouštět dál. Takto se žádná neoprávněná osoba nedostane do místa, kam nemá. 

 kontrola vstupu1 kontrola vstupu2 kontrola vstupu3

 

 

 

 

Tisk aktuální strany
Aktuality
ZABEZPEČENÍ ZÁKLADNÍCH ŠKOL A ŠKOLEK 17.06.2016

Vzhledem k požadavkům zajištění vyšší bezpečnosti...

Zabečení je dnes běžná věc 04.12.2015

Při volbě typu zařízení pro zabezpečení objektu je rozhodující...

Jak si zabezpečit dům aneb několik mýtů o alarmech 29.11.2015

Policie ČR doporučuje výběr firmy s dobrými referencemi, která...

Temelín testoval nový systém požární signalizace 20.11.2015

Možnost rychlejšího zásahu při případném požáru a...

Kontakty

E+M plus spol. s r.o.
4.května 217
738 01 Frýdek-Místek
Tel.: 558 437 545
Mobil: 602 873 470
Fax: 558 437 295
E-mail: emplus@emplus.cz
Aktuality

 Mapa k sídlu firmy
 mapa