Úvodní strana> Služby > Zabezpečovací systémy

Elektronické zabezpečovací systémy (EZS)

Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) slouží k zabezpečení budov a venkovních ploch, monitorují neoprávněné vniknutí a pohyb nežádoucích osob ve střeženém prostoru, umožňují přivolání pomoci napadeným osobám. Profesionálně navržený a nainstalovaný systém zajišťuje vysoce spolehlivou a včasnou signalizaci narušení a umožňuje rychlým zásahem minimalizovat škody způsobené narušitelem.

Elektronické zabezpečovací systémy se skládají z ústředny, která zpracovává a vyhodnocuje veškeré stavy systému a vstupních a výstupních prvků.

Vstupními prvky jsou většinou čidla, která detekují nežádoucí vniknutí či pohyb neoprávněných osob ve střeženém prostoru. Čidla předávají informaci o pozitivní detekci ústředně.

Výstupními prvky jsou zejména sirény k vyhlašování poplachu a zařízení pro přenos signálu (poplach) na pult centrální ochrany (PCO).

Celý systém je možno monitorovat, ovládat a programovat z klávesnic rozmístěných na vhodných místech. Nejběžněji používané klávesnice zobrazují informace na textovém LCD displeji. Instrukce je možno zadávat přes numerickou klávesnici s několika speciálními klávesami.

 

Nabízíme tyto elektronické zabezpečovací systémy a produkty:

Kanadského výrobce Paradox – ústředny a komponenty Digiplex a Esprit. Podrobné  informace o produktech paradox získáte na české verzi webových stránek www.variant.cz

Anglického výrobce ADI Global Distribution – ústředny a komponenty Galaxy Dimension. Podrobné informace o produktech ADI získáte na české verzi webových stránek www.adiglobal.cz

Českého výrobce Jablotron – ústředny a komponenty JA 82 a JA 83.
Podrobné informace o produktech Jablotronu získáte na webových stránkách www.jablotron.cz

 

Přijďte si "osahat" zabezpečovací systém v praxi na našem zkušebním panelu

 

 EZS centrum

Zabezpečovací a bezpečnostní systémy Ostrava

Naše firma se specializuje na dodávky, montáž a následný servis zabezpečovacích či bezpečnostních systému pro Ostravu, Frýdek-Místek a okolí. Díky rychlé dostupnosti a množství klientů v oblasti Ostravy poskytujeme nejen následný servis, ale i poradenství v dalších souvisejících oblastech jako jsou kamerové systémy, požární signalizace a hlásiče nebo ochrana osob a majetku.

Tisk aktuální strany
Aktuality
ZABEZPEČENÍ ZÁKLADNÍCH ŠKOL A ŠKOLEK 17.06.2016

Vzhledem k požadavkům zajištění vyšší bezpečnosti...

Zabečení je dnes běžná věc 04.12.2015

Při volbě typu zařízení pro zabezpečení objektu je rozhodující...

Jak si zabezpečit dům aneb několik mýtů o alarmech 29.11.2015

Policie ČR doporučuje výběr firmy s dobrými referencemi, která...

Temelín testoval nový systém požární signalizace 20.11.2015

Možnost rychlejšího zásahu při případném požáru a...

Kontakty

E+M plus spol. s r.o.
4.května 217
738 01 Frýdek-Místek
Tel.: 558 437 545
Mobil: 602 873 470
Fax: 558 437 295
E-mail: emplus@emplus.cz
Aktuality

 Mapa k sídlu firmy
 mapa